Daily Archive: 2 sierpnia 2018

2015/2016

XLV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Aleksandra Gronowska – 3f – etap okręgowy opiekun – mgr Agnieszka Ludwiczak Aleksandra Mieszała – 3g – etap okręgowy pierwszego stopnia opiekun – mgr Sylwia Kujawa Iga Stępkowska – 2f – etap okręgowy opiekun – mgr Iwona Malinowska LXII OLIMPIADA CHEMICZNA Kinga Popielarczyk – 3d – udział w I…
Czytaj więcej

2014/2015

XLV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Aleksandra Wilkowska – klasa II G – część ustna etapu okręgowego Aleksandra Mieszała – klasa II G – część pisemna etapu okręgowego opiekun – mgr Sylwia Kujawa Anna Świtaj – klasa III F – część ustna etapu okręgowego Kamil Gromadzki – klasa III G – część pisemna etapu okręgowego…
Czytaj więcej

2013/2014

XLIV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Zuzanna Nabiałek, Sandra Gumowska – udział w eliminacjach okręgowych (etap ustny) opiekun – mgr Ewa Bucińska XLIV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Karolina Luma – udział w eliminacjach okręgowych (etap pisemny) opiekun – mgr Iwona Malinowska XLIV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Okatwia Anna Murawska – udział w eliminacjach…
Czytaj więcej

2012/2013

XLIII OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Olga Radziszewska – finalistka Nauczyciel – mgr Ewa Bucińska XX OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA Klaudia Suchcicka – laureatka Nauczyciel – mgr Krzysztof Ciszkowski

2011/2012

XLII OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Olga Radziszewska – zakwalifikowana do etapu okręgowego Nauczyciel – mgr Ewa Bucińska Sylwia Kisiel – zakwalifikowana do etapu okręgowego Nauczyciel – mgr Sylwia Kujawa Mateusz Lis – zakwalifikowany do etapu okręgowego Maciej Sadowski – zakwalifikowany do etapu okręgowego Nauczyciel – mgr Iwona Malinowska XXXV OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO Karol Kalinowski…
Czytaj więcej

2010/2011

XLI OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Julia Kosek – udział w etapie okręgowym Mateusz Lis – udział w etapie okręgowym Ewelina Kolecka – udział w etapie okręgowym Maciej Sadowski – udział w etapie okręgowym Nauczyciel – mgr Iwona Malinowska Ewa Pyszny – zakwalifikowana do etapu okręgowego Nauczyciel – mgr Beata Sadowska XXXIV OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO…
Czytaj więcej

2009/2010

XL OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Anna Skrzecz – finalistka nauczyciel – mgr Ewa Bucińska Katarzyna Niedźwiedzka – udział w etapie okręgowym nauczyciel – mgr Beata Sadowska OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO Karol Kalinowski – udział w etapie okręgowym nauczyciel – mgr Jadwiga Chełmińska OLIMPIADA HISTORYCZNA Jakub Popielarczyk – VI miejsce w etapie okręgowym nauczyciel – mgr…
Czytaj więcej