2017/2018

XV KONKURS RECYTATORSKI POEZJI KAROLA WOJTYŁY ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE STOWARZYSZENIE „CIVITAS CHRISTIANA” W OSTROŁĘCE

Roksana Bełdycka – 1a – I miejsce
opiekun – mgr Beata Sadowska
Julia Kubeł – 1d – III miejsce
Róża Szczubełek – 1d – wyróżnienie
opiekun – mgr Agnieszka Ludwiczak
Patrycja Świrska – 1e – wyróżnienie
opiekun – mgr Ewa Bucińska

III EDYCJA „OJCZYSTY– DODAJ DO ULUBIONYCH” – KONKURS POWIATOWY ZORGANIZOWANY PRZEZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁA J. BEMA W OSTROŁĘCE

Maria Gawrych – 2e – II miejsce
Wojciech Pragacz – 2e – III miejsce
Oliwia Olbryś – 1f – III miejsce
opiekun – mgr Iwona Malinowska
Aleksandra Ustaszewska – 1d – wyróżnienie
Katarzyna Kowalska – 1d – wyróżnienie
Klaudia Samorajczyk – 1d – wyróżnienie
opiekun – mgr Agnieszka Ludwiczak

XXIV KONKURS RECYTATORSKI POEZJI C.K. NORWIDA „NORWID O OJCZYŹNIE” ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE STOWARZYSZENIE „CIVITAS CHRISTIANA” W OSTROŁĘCE

Julia Płóciennik – 1d – I miejsce
Katarzyna Sęk – 1d – III miejsce
opiekun – mgr Agnieszka Ludwiczak
Roksana Bełdycka – 1a – wyróżnienie
opiekun – mgr Beata Sadowska
Marta Łada – 2e – wyróżnienie
opiekun – mgr Iwona Malinowska

SZKOLNY KONKURS NA WIERSZ O TEMATYCE NIEPODLEGŁOŚCIOWEJ

Natalia Dawid 2c – wyróżnienie
opiekun – mgr Marzena Mosakowska

MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNO–FIZYCZNA

Daniel Kaliszewski – 1a – II miejsce
Szymon Tański – 1a – III miejsce
opiekun – mgr Małgorzata Syguła
opiekun – mgr Joanna Kazimierczyk

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „POMYŚL, JAK MOŻNA ROZWIĄZAĆ INACZEJ…”

Kinga Gawrych – 3a – I miejsce
Hubert Modzelewski – 3a – II miejsce
opiekun – mgr Małgorzata Syguła

XLII OGÓLNOPOLSKIE MŁODZIEŻOWE SEMINARIUM ASTRONOMICZNE

Zuzanna Lenkiewicz – 2h – finalistka etapu ogólnopolskiego
opiekun – mgr Joanna Kazimierczyk

I MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ RUMMIKUB (ORG. ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCE)

Justyna Kita – 1e – III miejsce
opiekun – mgr Anna Koronka

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ENGLISH HIGH FLIER” /JERSZ/

Mateusz Merchel – 3c – XIV m–ce w województwie
opiekun – mgr Małgorzata Szypulska

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „MASTER OF GRAMMAR” ZORGANIZOWANY PRZEZ I LO W OSTROŁĘCE

Kinga Gawrych – 3a – I miejsce
opiekun – mgr Kinga Zyskowska
Jakub Dovgosheya – 2a – II miejsce
Mateusz Merchel – 3c – III miejsce
Iza Grzyb – 2d – IV miejsce
Maria Gawrych – 2e – V miejsce
opiekun – mgr Małgorzata Szypulska

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO PIÓRKO 2018

Katarzyna Draba – Ia – II miejsce w finale
Dominik Sendrowski – Ib – III miejsce w finale
Kamila Malec – Ia – IV miejsce w finale
opiekun – mgr Agnieszka Klimkowska

XVI KONKURS HISTORYCZNY „EPOKA PRYMASA TYSIĄCLECIA”

Marta Gnatkowska – 1g – II miejsce
opiekun – mgr Jolanta Ciszkowska

VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY „GENERAŁ JÓZEF BEM I JEGO EPOKA”

Klaudia Śniadach – 2c – II miejsce
Natalia Pupek – 1g – III miejsce
opiekun – mgr Jolanta Ciszkowska

VII MIEJSKIM KONKURS HISTORYCZNY „BOHATEROWIE OSTROŁĘCKICH ULIC”

Marta Gnatkowska – 1g – I miejsce
opiekun – mgr Jolanta Ciszkowska

LICEALIADA – KONKURS WIEDZY O HISTORII POLSKI DROGA DO NIEPODLEGŁOŚCI 1795-1918

Daniel Kaliszewski – 1a – III miejsce
opiekun – mgr Jolanta Ciszkowska

IV PODLASKI KONKURS CHEMICZNY

Jakub Świderski – 3e – finalista
opiekun – mgr Hanna Piersa

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „SYMBIOZA” (ORGANIZOWANY PRZEZ ZSZ NR 1)

Izabela Grzyb – 2d – I miejsce
Jędrzej Zalewski – 2d – III miejsce
Edyta Samsel – 2d – wyróżnienie
opiekun – mgr Małgorzata Syguła

REJONOWY TURNIEJ PH. „MŁODA KREW RATUJE ŻYCIE”

I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce – III miejsce
Pani Genowefa Ewa Kiejna – pielęgniarka szkolna

XXVI OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY PCK

Zespół medyczno – sanitarny z I LO w Ostrołęce:
Patrycja Trzaska (kapitan)
Natalia Dobrowolska
Magdalena Kadłubowska
Julia Tofel
Wiktoria Orzoł
I miejsce w etapie rejonowym
IV miejsce w etapie okręgowym
Pani Genowefa Ewa Kiejna – pielęgniarka szkolna

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

Aleksandra Gąska – 1g
Kinga Jakubowska – 1a
Wiktoria Popielarczyk – 1d
– III miejsce w etapie miejskim
opiekun – mgr Marek Baczewski

II KONKURS PLASTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ INTERNAT ZSZ NR 1 W OSTROŁĘCE

Paulina Szyszka – 1e – wyróżnienie
opiekun – mgr Katarzyna Dziekońska