Międzyinternacki Turniej Piłki Siatkowej

W czwartek 4 kwietnia 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce odbył się zorganizowany przez Internat I LO – Międzyinternacki Turniej Piłki Siatkowej. Jak co roku wzięły w nim udział drużyny ostrołęckich Internatów: I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 oraz Bursy Regionalnej. Każda z drużyn mogła liczyć na wsparcie swoich kibiców, którzy licznie stawili się w hali. Drużyna naszego Internatu odniosła dwa zwycięstwa –
z Internatem ZSZ nr 1 (2:0) oraz z Bursą Regionalną (2:0). Nasi zawodnicy musieli uznać jednak wyższość przeciwników w meczu z internatem ZSZ nr 2 przegrywając (0:2).

  • I miejsce – Internat Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce,
  • II miejsce – Internat I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce,
  • III miejsce – Bursa Regionalna w Ostrołęce,
  • IV miejsce – Internat Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy a zwycięzca turnieju otrzymał nagrodę główną – piłkę do gry.

Internat I Liceum Ogólnokształcącego reprezentowali: Adrian Grądzik (kapitan), Dominik Frąckiewicz, Dariusz Łoniewski, Małgorzata Łuczkowska, Emilia Osłowska, Grzegorz Petkiewicz, Dawid Popielarczyk, Paulina Szyszka, Bartosz Woźniak i Radosław Zdunek.

Opiekunem naszej drużyny był p. Maciej Brzeski, a nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał kierownik Internatu p. Marcin Polak. Składamy też serdeczne podziękowania dla wychowawcy z Bursy regionalnej – p. Krzysztofa Prota, za pomoc przy sędziowaniu meczów.