Author Archive: I LO

2013/2014

XLIV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Zuzanna Nabiałek, Sandra Gumowska – udział w eliminacjach okręgowych (etap ustny) opiekun – mgr Ewa Bucińska XLIV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Karolina Luma – udział w eliminacjach okręgowych (etap pisemny) opiekun – mgr Iwona Malinowska XLIV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Okatwia Anna Murawska – udział w eliminacjach…
Czytaj więcej

2012/2013

XLIII OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Olga Radziszewska – finalistka Nauczyciel – mgr Ewa Bucińska XX OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA Klaudia Suchcicka – laureatka Nauczyciel – mgr Krzysztof Ciszkowski

2011/2012

XLII OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Olga Radziszewska – zakwalifikowana do etapu okręgowego Nauczyciel – mgr Ewa Bucińska Sylwia Kisiel – zakwalifikowana do etapu okręgowego Nauczyciel – mgr Sylwia Kujawa Mateusz Lis – zakwalifikowany do etapu okręgowego Maciej Sadowski – zakwalifikowany do etapu okręgowego Nauczyciel – mgr Iwona Malinowska XXXV OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO Karol Kalinowski…
Czytaj więcej

2010/2011

XLI OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Julia Kosek – udział w etapie okręgowym Mateusz Lis – udział w etapie okręgowym Ewelina Kolecka – udział w etapie okręgowym Maciej Sadowski – udział w etapie okręgowym Nauczyciel – mgr Iwona Malinowska Ewa Pyszny – zakwalifikowana do etapu okręgowego Nauczyciel – mgr Beata Sadowska XXXIV OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO…
Czytaj więcej

2009/2010

XL OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Anna Skrzecz – finalistka nauczyciel – mgr Ewa Bucińska Katarzyna Niedźwiedzka – udział w etapie okręgowym nauczyciel – mgr Beata Sadowska OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO Karol Kalinowski – udział w etapie okręgowym nauczyciel – mgr Jadwiga Chełmińska OLIMPIADA HISTORYCZNA Jakub Popielarczyk – VI miejsce w etapie okręgowym nauczyciel – mgr…
Czytaj więcej

2008/2009

XXXIII OLIMPIADA ARTYSTYCZNA Jolanta Żubrowska – laureatka nauczyciel – mgr Beata Sadowska XXXIX OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Lidia Piekarska – finalistka nauczyciel – mgr Iwona Malinowska LV OLIMPIADA CHEMICZNA Magdalena Kowalczyk – finalistka nauczyciel – mgr Wanda Żuber-Staniszewska

2007/2008

LVII OLIMPIADA FIZYCZNA Grzegorz Kępisty – laureat – I miejsce w Centralnym Etapie nauczyciel – mgr Anna Maksimowska XXXIV OLIMPIADA HISTORYCZNA Adam Suławka – laureat nauczyciel – mgr Wojciech Wilczek XXXII OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Katarzyna Świtoń – laureatka nauczyciel – mgr Marta Łomacz XX OLIMPIADA FILOZOFICZNA Adrian Żebrowski – finalista nauczyciel – mgr Ewa Bucińska