Olimpiady

2002/2003

OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI SACRUM W LITERATURZE Jarosław Sacharski – I miejsce oraz Nagroda Specjalna za interpretację tekstu maryjnego nauczyciel – mgr Agata Soczyńska XXXIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Magdalena Dorobińska – finalistka nauczyciel – mgr Agata Soczyńska Karol Samsel – finalista nauczyciel – mgr Ewa Bucińska OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA FILOZOFICZNA Magdalena Dorobińska – finalistka…
Czytaj więcej

2001/2002

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM Tomasz Nowak – finalista nauczyciel – mgr Krzysztof Ciszkowski POWSZECHNY INTERNETOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH Krzysztof Pstrągowski – finalista nauczyciel – mgr Józef Skibniewski

2000/2001

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Agnieszka Siwiera – finalistka nauczyciel – mgr Beata Sadowska OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY RELIGIJNEJ Justyna Pawelec – finalistka nauczyciel – mgr Bogumiła Sieruta OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O ZDROWIU Z ELEMENTAMI PIERWSZEJ POMOCY Eliza Zdankiewicz – finalistka pielęgniarka – Genowefa Kiejna KONKURS GIER MATEMATYCZNYCH I LOGICZNYCH Grzegorz Dobek – 6 miejsce…
Czytaj więcej

1999/2000

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO Ada Chmielewska – finalistka nauczyciel – mgr Barbara Bugalecka OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA Danuta Kowalczyk – I miejsce pielęgniarka – Genowefa Kiejna OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ finalista Paweł Kamionowski nauczycile – mgr Elżbieta Józefczyk, mgr Mariola Antoszewska OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „Młodzież zapobiega pożarom” Magdalena Pyskło nauczyciel –…
Czytaj więcej

1998/1999

TURNIEJ POEZJI ŚPIEWANEJ OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI Rafał Kowalewski – finalista OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI Maria Gosiewska OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA PRACĘ Z LITERATURY Aneta Biedrzycka, Iwona Drabot nauczyciel – mgr Ewa Bucińska OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY RELIGIJNEJ Justyna Pawelec – finalistka

1997/1998

CENTRALNA OLIMPIADA HISTORYCZNA Piotr Ciepierski nauczyciel – mgr Ewa Sagała CENTRALNA OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO Katarzyna Truszkowska nauczyciel – mgr Irena Nałęcz OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI Ewa Kornikowska, Kamila Kuczyńska OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY RELIGIJNEJ Agata Mroczkowska, Anna Ropiak nauczyciel – mgr Bogumiła Sieruta XII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA FRANCJI W GRACH MATEMATYCZNYCH I LOGICZNYCH (finał krajowy) Rafał Truszkowski nauczyciel…
Czytaj więcej

1996/1997

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY RELIGIJNEJ Grzegorz Bacławski nauczyciel – mgr Maria Grzyb Katarzyna Pawłowska nauczyciel – mgr Maria Grzyb