Nawigacja
Kadra Nauczycielska Samorząd Uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Comenius
Projekt wielostronny
Projekt dwustronny
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Regulamin
Kwestionariusz
Samorząd
Galeria
Kontakt

Wakacje

 lipiec 08 2014 Drukuj

Mijający rok szkolny był pełen zmian, nowych doświadczeń, osiągnięć i sukcesów. Teraz przyszedł czas na zasłużony wakacyjny wypoczynek. Wszystkim uczniom życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, odwiedzenia wielu przepięknych miejsc w kraju i zagranicą. Ponadto życzymy szerokiej drogi, miłego wypoczynku, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Zakończenie roku szkolnego

 czerwiec 30 2014   Więcej   Drukuj

27.06.2014 r. uczniowie I LO w Ostrołęce pożegnali się ze szkolnymi obowiązkami i przywitali wakacje. Uroczystość zakończenia roku szkolnego, tradycyjnie poprzedzona mszą św. w Kościele p.w. Najświętszej Marii Panny w Ostrołęce, miała miejsce w hali widowiskowo-sportowej. Pani dyrektor Anna Koronka serdecznie przywitała zaproszonych gości, nauczycieli, społeczność uczniowską i rodziców. Następnie delegacja nauczycieli, Samorządu Uczniowskiego, Rady Rodziców i pracowników administracji podziękowała p. Annie Małgorzacie Koronce za zaangażowanie, odważne mierzenie się z trudnymi decyzjami i wyborami oraz realizowanie wizji szkoły sukcesu podczas dziesięcioletniej pracy na stanowisku dyrektora szkoły.

Wakacje z angielskim

 czerwiec 25 2014 Drukuj

Zajęcia trwają od 02.07. do 08.08.2014

  • poniedziałki, środy – III LO
  • wtorki, czwartki – I LO

ZAPRASZAMY ! ! !

Uwaga Maturzysto!

 czerwiec 18 2014   Więcej   Drukuj

W dniu 27.06.2014 r. o godz. 1100 będą rozdawane świadectwa z egzaminu maturalnego.

Comenius – Rumunia 24.05–05.06.2014

 czerwiec 16 2014   Więcej   Drukuj

W dniach 24.05–05.06.2014 odbyła się wizyta uczniów oraz wychowawców Internatu w szkole partnerskiej w Targu–Jiu w Rumunii, w ramach dwustronnego partnerskiego projektu szkół Comenius – Uczenie się przez całe życie pt. „Bridge Across Common European Cultural Heritage”.

Drugi rok Musique s'il vous plaît

 czerwiec 12 2014 Drukuj

Zakończyliśmy drugi rok prowadzenia audycji radiowych poświęconych muzyce francuskiej Musique s'il vous plaît. W tym roku uczniowie klas uczących się języka francuskiego poprowadzili 20 audycji a łącznie mamy na koncie już 41 spotkań ze słuchaczami Radia Oko. Przez dwa lata z powodzeniem prezentowaliśmy Ostrołęczanom muzykę z różnych krajów frankofońskich dopełniając ją ciekawymi komentarzami na temat tradycji i kultury krajów, artystów, utworów, filmów czy miejsc wartych odwiedzenia. Z zapałem przygotowujemy się do kolejnych audycji w roku szkolnym 2014/2015. Dziękujemy Radiu Oko za współpracę i Dyrekcji I LO za wsparcie projektu. Un grand merci dla wszystkich uczestników!

Wojtek Staśkiewicz wyróżniony w Powszechnym Internetowym Konkursie dla Uczniów Szkół Średnich

 czerwiec 02 2014 Drukuj

Z radością informujemy, że absolwent naszej szkoły Wojtek Staśkiewicz został wyróżniony w XV Powszechnym Internetowym Konkursie dla Uczniów Szkół Średnich – Matematyka zorganizowany przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Uroczystość wręczenia nagród i dyplomów odbyła się 29 kwietnia 2014 roku na wydziale MiNI Politechniki Warszawskiej. Nauczycielem wspierającym Wojtka jest p. Mariola Antoszewska.

Serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Akty prawne
Statut
Szkolny program profilaktyki
Program wychowawczy
ePUAP
ePUAP
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Regulamin Rady Rodziców
Dla Uczniów
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
Matura 2014
Deklaracje
Dostosowania
OKE
Rekrutacja 2014
Kierunki kształcenia
Regulamin
Kwestionariusz
Podręczniki
Audycje
Gazetka szkolna
Redakcja gazetki szkolnej I LOGOS zaprasza do lektury naszych wydań na stronie: http://juniormedia.pl/ Szukajcie nas w zakładce: JUNIOR GAZETA, tagi: Bem, Ostrołęka, ILOGOS, I Liceum
Wcześniejsze wydania
Różne