Projekt wielostronny
Projekt dwustronny
Kwestionariusz

Konkurs "Bezpieczna Przyjazna Ostrołęka Nasza Wspólna Sprawa"

wrzesień 11 2014 Drukuj

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Prezydenta Miasta Ostrołęka na opracowanie strony internetowej "Bezpieczna Przyjazna Ostrołęka Nasza Wspólna Sprawa". Konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich Miasta Ostrołęki.

wrzesień 08 2014   Więcej   Drukuj

Dnia 10.09.2014 r. odbędą się zebrania wychowawców klas z Rodzicami. Serdecznie zapraszamy.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

wrzesień 06 2014   Więcej   Drukuj

„Nauka jest jak niezmierne morze... Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony. Kiedyś poznasz, jaka to rozkosz. Ucz się tylko, co jest sił w tobie, żeby jej zakosztować.”
Stefan Żeromski

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 rozpoczęła Msza Święta w kościele p.w. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce.

Dalszy ciąg części oficjalnej miał miejsce w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia. „Otwiera się przed nami kolejny rozdział historii I Liceum. Dzisiaj piszemy go wspólnie z nowym Gospodarzem – Panią Dyrektor Anną Maksimowską – oraz społecznością szkoły: uczniami, nauczycielami, pracownikami administracji i obsługi technicznej, rodzicami, a także przybyłymi gośćmi” – mówiła prowadząca uczennica – Aleksandra Mieszała. Z zaproszenia na uroczystość skorzystali: Pan Paweł Stańczyk – zastępca Prezydenta Miasta Ostrołęki, Pan Mirosław Rosak – dyrektor Wydziału Oświaty, ksiądz Kanonik Wiesław Białczak oraz przedstawiciele Prezydium Rady Rodziców.

Inauguracja roku szkolnego 2014/2015

sierpień 28 2014 Drukuj

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,
informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się 1 września 2014 r.

Porządek uroczystości:

• godz. 800 – Msza Św. w kościele pw. Nawiedzenia NMP
  • godz. 930 – uroczystości na hali im. A. Gołasia

Zapraszamy!

Kwaterowanie

sierpień 27 2014 Drukuj

Kwaterowanie wychowanków w Internacie rozpocznie się w niedzielę 31.08.2014 r. od 1600.

Wakacje

lipiec 08 2014 Drukuj

Mijający rok szkolny był pełen zmian, nowych doświadczeń, osiągnięć i sukcesów. Teraz przyszedł czas na zasłużony wakacyjny wypoczynek. Wszystkim uczniom życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, odwiedzenia wielu przepięknych miejsc w kraju i zagranicą. Ponadto życzymy szerokiej drogi, miłego wypoczynku, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

czerwiec 30 2014   Więcej   Drukuj

27.06.2014 r. uczniowie I LO w Ostrołęce pożegnali się ze szkolnymi obowiązkami i przywitali wakacje. Uroczystość zakończenia roku szkolnego, tradycyjnie poprzedzona mszą św. w Kościele p.w. Najświętszej Marii Panny w Ostrołęce, miała miejsce w hali widowiskowo-sportowej. Pani dyrektor Anna Koronka serdecznie przywitała zaproszonych gości, nauczycieli, społeczność uczniowską i rodziców. Następnie delegacja nauczycieli, Samorządu Uczniowskiego, Rady Rodziców i pracowników administracji podziękowała p. Annie Małgorzacie Koronce za zaangażowanie, odważne mierzenie się z trudnymi decyzjami i wyborami oraz realizowanie wizji szkoły sukcesu podczas dziesięcioletniej pracy na stanowisku dyrektora szkoły.

Szkolny program profilaktyki
Program wychowawczy
Matura 2014
Audycje