Projekt wielostronny
Kwestionariusz

Życzenia Wielkanocne

kwiecień 17 2014   Drukuj

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych, spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, wszelkiej pomyślności i radości dla uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Niech nadchodzące Święta będą czasem serdecznych spotkań w rodzinnym gronie.

Życzy Dyrekcja Szkoły

Wojciech Staśkiewicz z III D laureatem LX Olimpiady Chemicznej

kwiecień 17 2014   Drukuj

Z ogromną radością i dumą pragnę poinformować, że uczeń naszej szkoły Wojciech Staśkiewicz – IIID – został laureatem LX Olimpiady Chemicznej i jest to jego kolejny sukces. Nauczycielem chemii Wojtka jest p. Hanna Piersa. Finał LX Olimpiady Chemicznej odbył się 4-5 kwietna 2014 r. Wojtkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Z gratulacjami
Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego
im. gen. Józefa Bema
Anna Małgorzata Koronka

Eliminacje rejonowe Mistrzostw I Pomocy Przedlekarskiej

kwiecień 17 2014   Drukuj

Zespół medyczno-sanitarny z I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Bema w składzie: Bartosz Jechanowski – II C, Magdalena Drężek – I H, Maria Dziczek – I D, Paulina Piórkowska – I E i Adrianna Zalewska – I D pod opieką p. pielęgniarki G. Kiejna podczas eliminacji rejonowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK w dniu 15 kwietnia 2014 r. zwyciężył w kategorii szkół ponadgimnazjalnych i zakwalifikował się do etapu okręgowego Mistrzostw. Uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz dyplom od organizatora zawodów – PCK w Ostrołęce.

Wojtek Staśkiewicz w finale Powszechnego Internetowego Konkursu dla Uczniów Szkół Średnich

kwiecień 10 2014   Więcej   Drukuj

Z radością informujemy, że Wojtek Staśkiewicz uczeń kl. III D, został zakwalifikowany do finału Powszechnego Internetowego Konkursu dla Uczniów Szkół Średnich – Matematyka organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. W finale, który odbędzie się w sobotę 12 kwietnia 2014 r. w godz. 1200–1500 na Politechnice Warszawskiej, weźmie udział 151 uczniów z całej Polski. Nauczycielem wspierającym Wojtka jest p. Mariola Antoszewska. Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w sobotę :)

Comenius – wizyta partnerów z Rumunii

kwiecień 08 2014   Drukuj

W dniach 26-29 marca 2014 r. I LO gościło u siebie nauczycieli z Rumuńskiej szkoły Colegiul Technic „General Gheorghe Magheru” w Targu-Jiu: Pana Mariusa Buzera – Dyrektora szkoły oraz Pana Daniela Cristiana Maria – Szkolnego koordynatora projektu, w ramach dwustronnego projektu partnerskiego szkół Comenius: Bridge Across Common European Cultural Heritage.

W czasie trzydniowego pobytu nauczyciele uczestniczyli w zebraniach mających na celu zorganizowanie wyjazdu 20 uczniów naszej szkoły mieszkających w internacie do Rumunii w maju tego roku, oraz przeprowadzili z uczniami biorącymi udział w projekcie szereg interesujących zajęć w języku angielskim, związanych z kulturą, obyczajami i językiem swojego kraju.

Licealiada

kwiecień 08 2014   Drukuj

Reprezentanci I Liceum Ogólnokształcącego zwyciężyli w XII Mistrzostwach Miasta Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Ostrołęki w piłce siatkowej.
Gratulujemy!

II Poligon Przedsiębiorczości w LO im. S. I. Witkiewicza w Warszawie

kwiecień 08 2014   Więcej   Drukuj

W dniach 27–28 marca br. uczniowie naszej szkoły w składzie: Tomasz Bałdyga, Jakub Belak, Sylwia Brzezińska, Daria Goss, Paulina Kołodziejska, Ewelina Prusaczyk, Robert Roicki z klasy 1B oraz Mateusz Chojnowski, Albina Deptuła, Michał Pabich z klasy 2G wraz z opiekunem Panią Magdaleną Wójcik uczestniczyli w "II Poligonie Przedsiębiorczości" zorganizowanym przez LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie.

Albina Deptuła, kl. II G

Szkolny program profilaktyki
Program wychowawczy
Matura 2014