Nawigacja
Kadra Nauczycielska Samorząd Uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Projekty
Comenius wielostronny
Comenius dwustronny
Kącik miłośnika angielskich struktur językowych
Konkurs


Test
Model odpowiedzi
Finaliści
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Aktualności
Rekrutacja
Regulamin
Samorząd
Galeria
Kontakt

Międzyinternacki Turniej Piłki Siatkowej

  dnia April 13 2018 Drukuj

We wtorek 10 kwietnia 2018 r. w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia odbył się zorganizowany przez nasz Internat – Międzyinternacki Turniej Piłki Siatkowej. Jak co roku wzięły w nim udział drużyny ostrołęckich Internatów: I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 oraz Bursy Regionalnej. Każda z drużyn mogła liczyć na wsparcie swoich kibiców, którzy licznie stawili się w hali. W tym roku hala okazała się wyjątkowo gościnna dla zespołów gości:

  • I miejsce – Internat Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce
  • II miejsce – Bursa Regionalna w Ostrołęce
  • III miejsce – Internat Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce
  • IV miejsce – Internat I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, drużyny z miejsc I-III puchary, a zwycięzca turnieju otrzymał nagrodę główną – piłkę do gry w siatkówkę.

Internat I Liceum Ogólnokształcącego reprezentowali:
Ciuchta Klaudia, Grądzik Adrian, Krajewski Sebastian, Łuczkowska Małgorzata, Szok Patryk, Włodarski Kacper, Tański Bartosz.

Opiekunem naszej drużyny był p. Michał Brzostek, a nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał p. Mateusz Mielnik.

Dzień Krajów Anglojęzycznych

  dnia April 13 2018 Drukuj

W dniu 11 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbył się Dzień Krajów Anglojęzycznych. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji takich jak potrawy i wypieki związane z tradycjami Wielkiej Brytanii, USA, Australii i Irlandii, konkurs na najlepszy strój związany z tymi krajami, konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych czy koncert piosenki angielskiej w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Uczniowie przygotowali przepiękne dekoracje, a w radiowęźle rozbrzmiewała muzyka wykonawców pochodzących z krajów anglojęzycznych. Dochód z akcji w łącznej kwocie 513,90 zł zostanie przekazany na Dom Dziecka w Ostrołęce oraz zakup karmy dla schroniska.

Organizatorzy:
Klasa 1C gr1 z panią Izabelą Górską.

Klasa 2F gr2 z panią Barbarą Plagą.

Klasa 1B: Bernatowicz Alicja,Bielska Małgorzata,Damięcka Zuzanna, Gontarz Marta,Jakubiak Aleksandra, Jankowska Patrycja, Kania Natalia, Kowalkowska Emilia, Kowalska Magdalena, Rogalska Kamila i 2F: Artamonow Paulina, Babińska Julia, Brzostek Dominika, Brzóska Oliwia, Czajkowska Żaneta, Gasek Patrycja, Grzyb Emilia,Kijak Klaudia, Kozłowska Iga, Kubeł Julia, Kucińska Katarzyna z panią Martą Łomacz.

Klasa 2E: Kinga Bacławska, Anna Czerepska, Olga Daniszewska, Magdalena Dobkowska, Natalia Kwiatkowska, Jakub Malinowski, Małgorzata Mierzejewska, Dominika Mydło, Wiktoria Nalewajk, Marta Niedźwiecka, Natalia Sadocha, Izabela Skonieczna, Natalia Świetlicka, Ewelina Kaliszewska i 2D: Magdalena Janaszek, Olga Sośnicka, Izabela Cimachowska, Julia Kobus z panią Agnieszką Klimkowską.

Serdecznie dziękujemy pani Joannie Kazimierczyk wraz z zespołem radiowęzła za zadbanie o nagłośnienie podczas koncertu piosenki angielskiej.

"Ojczysty – dodaj do ulubionych"

  dnia April 05 2018 Drukuj

Zapraszamy na finał konkursu "Ojczysty – dodaj do ulubionych" dn. 09.04.2018 r. o godz. 930

Życzenia Wielkanocne

  dnia March 29 2018 Drukuj

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych, spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, wszelkiej pomyślności i radości dla uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Niech nadchodzące Święta będą czasem serdecznych spotkań w rodzinnym gronie.

Dyrekcja szkoły

Warsztaty Wielkanocne i konkurs na Stroik Wielkanocny

  dnia March 27 2018 Drukuj

15.03.2018 r. w naszym internacie odbyły się warsztaty z twórczynią ludową p. Czesławą Lewandowską. Młodzież pod czujnym okiem p. Lewandowskiej poznała techniki tworzenia palm oraz tradycje wielkanocne na Kurpiach.

22.03.2018 r. w Internacie ZSZ Nr 1 w Ostrołęce odbyło się podsumowanie II Międzyinternackiego Konkursu Plastycznego na Stroik Wielkanocny.

Nasi wychowankowie zdobyli:

  • Bartosz Woźniak – III miejsce
  • Paulina Szyszka – wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy!!!

Anna Baczewska
Ewa Grala

Świąteczny kiermasz na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt „Canis” w Kruszewie

  dnia March 23 2018 Drukuj

Już od kilku lat młodzież naszej szkoły, przed Świętami Bożego Narodzenia i Wielkanocy, organizuje kiermasze dla bezdomnych zwierząt z pobliskiego schroniska w Kruszewie, koło Goworowa. Tegoroczny, jednodniowy, kiermasz odbył się w czwartek 22 marca 2018 roku. Przygotowany został niemal w całości przez uczennice z klasy Ic: Jennifer Gałkowską, Dominikę Dudzińską, Wiktorię Abramczyk, Agatę Agaczewską, Elizę Luma i Martę Komosińską, przy współudziale starszych koleżanek z klasy IIIc – Martyny Krysiak i Dżesiki Kraśniewskiej, pod opieką Pani Beaty Sadowskiej. Na kiermaszu można było nabyć własnoręcznie wykonane świąteczne palmy i koszyczki, przepyszne ciasto oraz biżuteryjne świecidełka. Dzięki ofiarności nauczycieli i uczniów udało nam się zebrać kwotę 286 zł, za którą zostanie zakupiona specjalistyczna karma i preparaty weterynaryjne dla bezdomnych zwierząt.

Turniej Tenisa Stołowego Internatów Szkół Miasta Ostrołęki

  dnia March 23 2018 Drukuj

W środę 21 marca 2018 r. wychowankowie Internatu wzięli udział w zorganizowanym przez Internat przy Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce Turnieju Tenisa Stołowego Internatów Szkół Miasta Ostrołęki. W tym roku do turnieju przystąpiły reprezentacje internatów: Zespołu Szkół Zawodowych nr 2, I Liceum Ogólnokształcącego oraz Bursy Regionalnej. Uczestnicy zawodów rywalizowali w kategorii dziewcząt i chłopców, a nasz Internat reprezentowali:

  • Natalia Babińska
  • Martyna Trzcińska
  • Adrian Grądzik
  • Adam Wójcik

Każdy musiał rozegrać po trzy mecze w swojej grupie i kolejne trzy, jeśli wyszedł z niej na pierwszym lub drugim miejscu. Rywalizacja była dość wyrównana, a zawodnicy we wszystkie mecze włożyli wiele wysiłku. Na pochwałę zasłużyła cała nasza drużyna, jednak szczególne wyróżnienie należy się Martynie Trzcińskiej, która nie miała sobie równych w kategorii dziewcząt i zdobyła I miejsce w turnieju.
Gratulujemy.

Akty prawne
Statut
Szkolny program wych-prof
Procedura ds. frekwencji
Strategia Oświatowa Miasta
Matura 2018
Komunikat
Opłata za egzamin maturalny
Harmonogram
Deklaracje
Olimpiady
OKE
CKE
Dostosowania
Przybory
Informatyka
Rekrutacja 2018
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji

Dla Uczniów
Koła zainteresowań
Rozkład dzwonków
Podręczniki klasy I
Podręczniki klasy II
Podręczniki klasy III
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
XXII sesja SDiM
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Dyżury nauczycieli
Regulamin Rady Rodziców
Reforma edukacji
List MEN do Rodziców
ePUAP
ePUAP
Różne