Projekt wielostronny

Inauguracja roku szkolnego 2014/2015

sierpień 28 2014 Drukuj

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,
informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się 1 września 2014 r.

Porządek uroczystości:

• godz. 800 – Msza Św. w kościele pw. Nawiedzenia NMP
  • godz. 930 – uroczystości na hali im. A. Gołasia

Zapraszamy!

Kwaterowanie

sierpień 27 2014 Drukuj

Kwaterowanie wychowanków w Internacie rozpocznie się w niedzielę 31.08.2014 r. od 1600.

Wakacje

lipiec 08 2014 Drukuj

Mijający rok szkolny był pełen zmian, nowych doświadczeń, osiągnięć i sukcesów. Teraz przyszedł czas na zasłużony wakacyjny wypoczynek. Wszystkim uczniom życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, odwiedzenia wielu przepięknych miejsc w kraju i zagranicą. Ponadto życzymy szerokiej drogi, miłego wypoczynku, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

czerwiec 30 2014   Więcej   Drukuj

27.06.2014 r. uczniowie I LO w Ostrołęce pożegnali się ze szkolnymi obowiązkami i przywitali wakacje. Uroczystość zakończenia roku szkolnego, tradycyjnie poprzedzona mszą św. w Kościele p.w. Najświętszej Marii Panny w Ostrołęce, miała miejsce w hali widowiskowo-sportowej. Pani dyrektor Anna Koronka serdecznie przywitała zaproszonych gości, nauczycieli, społeczność uczniowską i rodziców. Następnie delegacja nauczycieli, Samorządu Uczniowskiego, Rady Rodziców i pracowników administracji podziękowała p. Annie Małgorzacie Koronce za zaangażowanie, odważne mierzenie się z trudnymi decyzjami i wyborami oraz realizowanie wizji szkoły sukcesu podczas dziesięcioletniej pracy na stanowisku dyrektora szkoły.

Wakacje z angielskim

czerwiec 25 2014 Drukuj

Zajęcia trwają od 02.07. do 08.08.2014

• poniedziałki, środy – III LO
  • wtorki, czwartki – I LO

ZAPRASZAMY ! ! !

Uwaga Maturzysto!

czerwiec 18 2014   Więcej   Drukuj

W dniu 27.06.2014 r. o godz. 1100 będą rozdawane świadectwa z egzaminu maturalnego.

Comenius – Rumunia 24.05–05.06.2014

czerwiec 16 2014   Więcej   Drukuj

W dniach 24.05–05.06.2014 odbyła się wizyta uczniów oraz wychowawców Internatu w szkole partnerskiej w Targu–Jiu w Rumunii, w ramach dwustronnego partnerskiego projektu szkół Comenius – Uczenie się przez całe życie pt. „Bridge Across Common European Cultural Heritage”.

Szkolny program profilaktyki
Program wychowawczy
Matura 2014
Rekrutacja 2014