Nawigacja
Kadra Nauczycielska Samorząd Uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Projekty
Comenius wielostronny
Comenius dwustronny
Kącik miłośnika angielskich struktur językowych
Konkurs


Test
Model odpowiedzi
Finaliści
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Aktualności
Rekrutacja
Regulamin
Samorząd
Galeria
Kontakt

Dzień dziecka

  Konto ukryte dnia May 31 2011 Drukuj

Idźcie śmiało przez życie, podkochujcie się skrycie, kontrolujcie swe żądze, zarabiajcie pieniądze, lekceważcie pętaków, unikajcie cwaniaków, przepisów przestrzegajcie, na sobie polegajcie. Wesołego i pełnego radości dnia dziecka życzy:

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Zespół Administracyjny strony internetowej :)

Kolejne zwyciętwo Jakuba

  dnia May 31 2011   Drukuj

Po sukcesach historycznych o Gen. Józefie Bemie i Powstaniu Listopadowym następne zwycięstwo Jakub Popielarczyk uczeń kl. 2G odniósł w konkursie "Epoka Prymasa Tysiąclecia". Konkurs międzyszkolny w II etapach organizował Zespół Szkół w Czyżewie. W finale nasz uczeń był najlepszy. Gratulujemy!

Zwycięstwo Jakuba

  dnia May 24 2011   Drukuj

Jakub Popielarczyk uczeń klasy 2g został zwycięzcą konkursu historycznego pt.: "Powstanie listopadowe i wojna polsko-rosyjska 1831" organizowanego przez Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce. W konkursie brało udział 70 uczestników ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Ostrołęki. I etap pisemny odbył się 27 kwietnia w Gimnazjum Nr 1. Do II etapu ustnego zakwalifikowało się 11 osób, w tym 2 osoby z naszej szkoły: Marta Marmulewska i Jakub Popielarczyk z kl. 2g. Opiekunem uczniów jest p. Ewa Sagała

Zebrania z rodzicami

  dnia May 20 2011   Drukuj

W dniu 25 maja br o godz. 17:00 odbędą się zebrania nauczycieli i wychowawców klas I i II z rodzicami. Szczegółowy plan spotkań będzie umieszczony w gablocie informacyjnej w szkole. Serdecznie zapraszamy

2009/2010

  dnia May 06 2011   Czytaj więcej   3618 czytań  Drukuj

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

  Konto ukryte dnia May 04 2011   Czytaj więcej   1567 czytań  Drukuj

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III rozpoczęła – 29 kwietnia – Msza Święta w kościele p.w. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce. Ciąg dalszy uroczystości miał miejsce na hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia o godz. 930. Pani Dyrektor – Anna M. Koronka serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych Gości: Prezydenta Miasta Ostrołęka – Pana Janusza Kotowskiego, Księdza Kanonika – Wiesława Białczaka, Radnych Sejmiku Województwa Mazowieckiego – Panów Mirosława Augustyniaka i Mariana Krupińskiego, Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęka – Pana Dariusza Maciaka, Przewodniczącego NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania – Pana Aleksandra Zawalicha, Przewodniczącego Związku Nauczycielstwa Polskiego – Pana Roberta Chorowicza, Radę Rodziców I LO wraz z Przewodniczącą – Panią Barbarą Bałdyga, nauczycieli naszej Szkoły, a przede wszystkim bohaterów uroczystości – tegorocznych maturzystów.Zaproszenie przyjęli także posłowie na Sejm RP – Panowie Arkadiusz Czartoryski i Andrzej Kania. Obowiązki parlamentarne uniemożliwiły im obecność na uroczystości, nadesłali jednak depeszę skierowaną do maturzystów, którą odczytała Pani Dyrektor. Pani Dyrektor zakończyła swoje wystąpienie życzeniami wysokich wyników na maturze i odwagi w podejmowaniu dorosłych decyzji.

3 Maja

  Konto ukryte dnia April 30 2011   Czytaj więcej   1212 czytań  Drukuj

Ojczyzna - kiedy myślę -
wyrażam siebie i zakorzeniam
Jan Paweł IITegoroczne obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole odbyły się 28 kwietnia 2011r. Zgromadzonych w sali gimnastycznej powitali prowadzący uroczystość: Anita Będźkowska (1c) i Sebastian Orzechowski (2b). Po krótkim wprowadzeniu nastąpiła część artystyczna, której przygotowaniem zajęły się p. Sylwia Kujawa i p. Aneta Bednarczyk.

Akty prawne
Statut
Szkolny program wych-prof
Procedura ds. frekwencji
Strategia Oświatowa Miasta
Matura 2018
Komunikat
Opłata za egzamin maturalny
Harmonogram
Deklaracje
Olimpiady
OKE
CKE
Dostosowania
Przybory
Informatyka
Rekrutacja 2018
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji

Dla Uczniów
Koła zainteresowań
Rozkład dzwonków
Podręczniki klasy I
Podręczniki klasy II
Podręczniki klasy III
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
XXII sesja SDiM
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Dyżury nauczycieli
Regulamin Rady Rodziców
Reforma edukacji
List MEN do Rodziców
ePUAP
ePUAP
Różne