Nawigacja
Kadra Nauczycielska Samorząd Uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Projekty
Comenius wielostronny
Comenius dwustronny
Kącik miłośnika angielskich struktur językowych
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Aktualności
Rekrutacja
Regulamin
Samorząd
Galeria
Kontakt
Kadra Nauczycielska

Dyrekcja
Anna MaksimowskaDyrektor
Krzysztof CiszkowskiWicedyrektor
Sylwia KujawaWicedyrektor
Magdalena WójcikWicedyrektor
Marcin PolakKierownik internatu


NauczycielPrzedmiot
Joanna AftowiczJęzyk angielski
Mariola AntoszewskaMatematyka
Rafał BacławskiGeografia | Historia
Anna BaczewskaWychowawca
Marek BaczewskiEDB
Grzegorz BałdygaFizyka
Michał BrzostekWychowawca
Ewa BucińskaJęzyk polski
Ewa BystrzyńskaPsycholog | Język hiszpański
Mariusz CichockiInformatyka
Aneta CiepierskaWychowawca
Jolanta CiszkowskaHistoria i społeczeństwo
Krzysztof CiszkowskiHistoria | WOS
Jan DawidczykWF
Agata DmochowskaWF
Katarzyna DziekońskaWychowawca | WOK
Magdalena FilochowskaWychowawca
Monika GadzałaJęzyk niemiecki
Iwona GawrychBiologia
Konrad GiersWF
Marlena GodzinaMatematyka
Izabela GórskaJęzyk angielski
Ewa GralaWychowawca
Agnieszka Grądzka-RomanJęzyk niemiecki
Marian GrochowskiReligia
Longina GrzegulskaPedagog
Jolanta GrzybowskaŚwietlica
Joanna KazimierczykFizyka | Przyroda
Agnieszka KlimkowskaJęzyk angielski | rosyjski
Anna KoronkaMatematyka
Dominika KrupaMatematyka | Fizyka
Tatsiana Kryvenia Język angieslki | rosyjski
Sylwia KujawaJęzyk polski
Agnieszka LudwiczakŚwietlica
Marta ŁomaczJęzyk angielski
Anna MaksimowskaFizyka
Iwona MalinowskaJęzyk polski
Anna MarkowskaMatematyka
Mateusz MielnikWychowawca
Marzena MosakowskaJęzyk polski
Marta NiedźwiedzkaJęzyk niemiecki
Marek NiewiadomskiHistoria | WOS
Barbara PerzanowskaBiblioteka
Wiesław PerzanowskiWOS | Etyka
Arkadiusz PiastaWF
Małgorzata PieńkosJęzyk niemiecki | angielski
Hanna PiersaChemia
Barbara PlagaJęzyk angielski
Eliza PolakJęzyk angielski
Marcin PolakWychowawca
Danuta PrusińskaWychowawca
Mariola RachubkaPodstawy przedsiębiorczości
Anna Radecka-GiersBiologia
Tomasz RybakWF
Beata SadowskaJęzyk polski
Ewa SagałaHistoria
Agnieszka SawickaJęzyk polski
Bogumiła SierutaReligia
Marcin SobiechJęzyk łaciński
Małgorzata SygułaMatematyka
Jadwiga SzczepkowskaGeografia
Małgorzata SzypulskaJęzyk angielski
Katarzyna WasykJęzyk francuski
Anna WądołkowskaMatematyka
Aneta WerpachowskaWF
Wojciech WilczekHistoria | WOS
Łukasz WładysiukJęzyk angielski
Magdalena WójcikPP
Krzysztof ZawalichJęzyk niemiecki
Sylwester ZduńczykInformatyka | religia
Kinga ZyskowskaJęzyk angielski
Robert ŻebrowskiWF
Wanda Żuber-StaniszewskaChemia
Anna ŻukowskaBiblioteka
Akty prawne
Statut
Szkolny program wych-prof
Procedura ds. frekwencji
Strategia Oświatowa Miasta
Matura 2018
Opłata za egzamin maturalny
Harmonogram
Deklaracje
Olimpiady
OKE
CKE
Dostosowania
Przybory
Informatyka
Dla Uczniów
Koła zainteresowań
Rozkład dzwonków
Podręczniki klasy I
Podręczniki klasy II
Podręczniki klasy III
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
XXII sesja SDiM
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Dyżury nauczycieli
Regulamin Rady Rodziców
Reforma edukacji
List MEN do Rodziców
ePUAP
ePUAP
Różne